Kontakt tel:+48 792 202 456 tel:(71) 78 64 711 mimari@mimari.pl

CryoLux- wielofunkcyjne urządzenie do redukcji tk. tłuszczowej

 Urządzenie CryoLux
 • promocja
Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19 999,00 zł 36 999,00 zł 19999.00
quantity szt.
Zyskujesz 1 333 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Fabrycznie nowy, model poekspozycyjny w niesamowitej cenie. 

Dostępna jedynie jedna sztuka! 

 


  

CryoLux

Najskuteczniejszy aparat wyszczuplający z kompletem najnowszych technologii

Urządzenie kosmetyczne CryoLux  umożliwia  wykonywanie  szeregu innowacyjnych zabiegów mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej  wykorzystujących popularne funkcje  w dziedzinie kosmetologii :

1. Kriolipoliza

2. Liposukcja ultradźwiękowa

3. RF- fale radiowe,

4. Vacum,

5. Promieniowanie IR

6. Prądy BIO

 

Rewolucja na rynku kosmetycznym – możliwość  pracy na 2 klientach jednocześnie

             


  

CryoLux oferuje nieinwazyjną, bezpieczną  i najbardziej skuteczną metodę redukcji tkanki tłuszczowej. Cieszy się dużą popularnością na całym świecie, dzięki zastosowaniu rewolucyjnych technik. Urządzenie umożliwia osiągnięcie niezwykłych rezultatów u osób, które pomimo stosowania odpowiedniej diety i ćwiczeń nie są w stanie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach czy plecach.

 

Zalety urządzenia

 • RF, kawitacja , vacuum, IR i BIO w jednej głowicy
 • Osobna głowica do Kriolipolizy i  4 wibracyjne płytki chłodzące
 • Osobna głowica do liposukcji ultradźwiękowej
 • Najnowocześniejszy system modelowania sylwetki
 • Promieniowanie podczerwone podgrzewa tkanki skóry na głębokości 2 mm
 • Fale radiowe (RF) podgrzewają tkanki skóry na głębokości  5 mm
 • Vacuum wspomaga przenikanie energii do tkanek i zwiększa precyzję zabiegu
 • Możliwość wykonywania zabiegów na różnych partiach ciała.

 

Zastosowanie

 • Wyszczuplanie  sylwetki
 • Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnianie skóry
 • Stymulacja metabolizmu, pobudzenie krążenia krwi
 • Poprawa elastyczności skóry

 


 

Kawitacyjna głowica ultradźwiękowa (27- 40 kHz) do redukcji komórek tłuszczowych

Kawitacja ultradźwiękowa polega na wywoływaniu gwałtownych zmian ciśnienia w tkance, czego efektem jest powstawanie pęcherzyków  gazu, które  eksplodując skutecznie niszczą trudne do usunięcia złogi tłuszczu i cellulit. Pozostałości są następnie usuwane przed układ limfatyczny na  drodze naturalnej przemiany materii. Tkanki miękkie są doskonałym medium do przewodzenia fal ultradźwiękowych, umożliwiając pełne wykorzystanie właściwości kawitacji. Zabiegi kawitacji ultradźwiękowej to rewolucyjny, nieinwazyjny sposób na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej .

 

 

 


 

Głowica  (RF + kawitacja + IR + BIO)

1. Światło podczerwone: Efekt termiczny wywoływany przez światło podczerwone pobudza krążenie krwi, dotleniając tkanki i ułatwiając usuwanie toksyn z organizmu.

2. RF + kawitacja + vacuum: Kawitacja ultradźwiękowa polega na wywoływaniu gwałtownych zmian ciśnienia w tkance, czego efektem jest powstawanie pęcherzyków  gazu, które  eksplodując  skutecznie niszczą trudne do usunięcia złogi tłuszczu i cellulit. Zastosowanie podciśnienia (vacuum) wspomaga usuwanie pozostałości komórek tłuszczowych przez układ limfatyczny w ramach naturalnych procesów przemiany materii. RF polega na zastosowaniu fal radiowych, które przenikają w głąb skóry, powodując jej miejscowe podgrzanie. Efektem jest skrócenie włókien kolagenu, a także stymulacja produkcji nowego kolagenu. Dodatkowo podciśnienie zwiększa przepuszczalność błony komórkowej adipocytów i wzmaga wytwarzanie włókien elastynowych w przestrzeni międzykomórkowej.

3. Biologiczna stymulacja mikroprądami (BIO) jest metodą masażu podobną do akupunktury, która pobudza organy wewnętrzne do działania, reguluje zegar biologiczny i balansuje procesy metaboliczne, wzmagając działanie dehydrogenazy mleczanowej w organizmie, normalizując funkcje układu dokrewnego, poprawiając przemianę materii i hamując proces przemiany glukozy w tłuszcz. Metoda BIO szczególnie skutecznie pobudza metabolizm tłuszczów, ułatwiając rozpad trójglicerydów na kwasy tłuszczowe i glicerol w procesie hydrolizy, a także wspomagając usuwanie metabolitów z organizmu. Efektem jest zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, obniżenie wagi i ujędrnienie skóry.

 


 

Głowica do Kriolipolizy

 

 

 

 

Kriolipoliza to metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy).Wynikiem zabiegu ma być redukcja tkanki tłuszczowej. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą "kontrolowaną śmierć" i stopniowo eliminowane są z organizmu, za sprawą normalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

Jak to działa ?

Przed zabiegiem:

W trakcie zabiegu:

Poprzez zassanie i zmrożenie fałdu tkanki tłuszczowej wprowadzamy do niej zimno w sposób selektywny i kontrolowany w celu uzyskania przez określony czas temperatury poniżej 10°C na poziomie komórek tłuszczowych.

Po zabiegu

1-2 dzień – początek procesu zapalnego. Pod wpływem niskiej temperatury, lipidy wypełniające komórki tłuszczowe ze stanu ciekłego, przechodzą w stały – ulegają krystalizacji, a zjawisku temu towarzyszy wzrost objętości komórki. Gdy błona komórki ulegnie uszkodzeniu w komórce ustają procesy życiowe.


2-7 dzień – intensywnie rozwija się zapalenie tkanki podskórnej

Maksimum procesu zapalnego następuje ok. 15 dni po zabiegu , gdy komórki tłuszczowe są otoczone przez limfocyty, histiocyty i inne komórki jednojądrzaste. W tym czasie komórki tłuszczowe rozpoczynają już proces stopniowej redukcji wielkości.

W okresie 15 do 30 dni po zabiegu ustępuje zapalenie, po którym zachodzi proces fagocytozy: makrofagi zaczynają otaczać i pochłaniać apoptozowe komórki tłuszczowe w celu ich stopniowej eliminacji z organizmu. 

W rezultacie dochodzi do zmniejszenia podskórnej tkanki tłuszczowej.

Reasumując: naturalną odpowiedzią organizmu na chłodzenie jest powstanie stanu zapalnego, w jego trakcie dochodzi do oczyszczenia z uszkodzonych martwych komórek.

Proces usuwania komórek tłuszczowych poddanych działaniu kriolipolizy przebiega dwuetapowo:

 • bezpośrednio przez krystalizację, po której w ciągu 2 do 6 tygodni następuje apoptoza i postępujący proces rozpuszczania komórek wraz ze stopniowym uwalnianiem lipidów 
 • pośrednio, w wyniku stymulacji współczulnego układu nerwowego, która wywołuje lipolizę.

 

 


Płytki chłodzące 

 

Płytki chłodzące  w urządzeniu CryoLux  przeznaczone są do likwidacji lokalnej tkanki tłuszczowej z zastosowaniem krioterapii połączonej z masażem wibracyjnym.  CryoLux wykorzystuje zaawansowaną technologię chłodzenia, która atakuje komórki tłuszczowe w celu ich eliminacji, nie naruszając pozostałych tkanek, skóry, mięśni i nerwów. Dzięki chłodzącym płytkom jest jedynym urządzeniem łączącym krioterapię z masażem wibracyjnym. Najlepsza metoda do redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach kończyn dolnych i górnych.

 

 

 

 

 


 

Specyfikacja techniczna

Moc: 1000 W

Zasilanie :  200-240V/ 110-130V

Wymiary opakowania : 140x55x70 cm

Siła podciśnienia: -100kPa

Długość fali światła podczerwonego: 650nm

Energia RF: 50 W

Częstotliwość RF: 1 MHz

Częstotliwość BIO: 100 Hz

Częstotliwość kawitacji: 27-40 kHz

Głowica do kriolipolizy temperatura pracy : od +5 do -10 stopni C

Płytki chłodzące temperatura pracy : od +5 do -5 stopni C

Tryb pracy: 3 tryby pracy

 


 

Zestaw zawiera:

Główne urządzenie kosmetyczne

3 głowice oraz 4 płytki chłodzące

Instrukcje obsługi po polsku .

Certyfikat Europejski CE dla produktu.

Zapakowane urządzenie jest w solidną skrzynię zapewniającą bezpieczeństwo podczas transportu.

Transport do Klienta w dowolne miejsce w Polsce.

Profesjonalne szkolenie  - zakończone certyfikatem dla dowolnej liczby osób + materiały szkoleniowe.

Gwarancja 12 miesięcy, oraz urządzenie zastępcze w przypadku awarii urządzenia na czas naprawy - co daje Państwu brak przestoju pracy w Państwa gabinecie.

Autoryzowany serwis gwarancyjny.

Tani / szybki serwis pogwarancyjny. 

Wsparcie Marketingowe : Plakaty z urządzeniem, opisem zabiegów i adresem Państwa gabinetu, ulotki z urządzeniem ,opisem zabiegów, rezultatów oraz adresem Państwa gabinetu.

 


 

Oferujemy możliwość Leasingu urządzeń

Minimum formalności bez zaświadczeń o zarobkach.

Kontakt w sprawie Leasingu:

Karolina Polańska

KRC FINANCE

tel. kom:+48 535 557 988

tel/fax +48 32 780 54 44

e-mail: k.polanska@krc.com.pl

 

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl